Magyar művelődéstörténet I-V. kötet. Szerk.: Domanovszky Sándor. Bp., é.n.(1939-1942.), Magyar Történelemi Társulat. Gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott, gerincű félbőr-kötésekben, ex libris-szel, a borítón kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.