Gläser Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135410
12121
465
Glass-objects
2 darab antik Törley pohár, minimális pattogzással, m: 11 cm 3132372
12122
465
Glass-objects
Szecessziós sószóró. Fújt üveg, ezüstözött alpakka, kopással, m: 14,5 cm
3135406
12123
465
Glass-objects
2 darab FTC logós pohár, kopással, m: 8,5-12 cm 3135408
12124
465
Glass-objects
2 darab D'eau de Cologne 4711 parfümös üveg, címkével, m: 15-16 cm 3134385
12125
465
Glass-objects
6 darab antik fújt akasztható üvegtojás, hibátlan, m: 6,5 cm
3134388
12126
465
3200
Glass-objects
Német fedeles vadászkorsó, állatmintákkal díszítve, ón fedéllel, hibátlan, m: 18,5 cm
3134736
12127
465
Glass-objects
Régi patikai üveg, hibátlan, m: 14,5 cm 3134730
12128
465
Glass-objects
2 darab befőttes üveg. Parád, cca 19. sz. második fele, színes és színtelen hutaüveg, hibátlan, m: 21-23,5 cm 3134740
12129
465
Glass-objects
Antik tintatartó, szerelékkel, kopott, m: 11 cm 3132862
12130
465
Glass-objects
Antik mennyezeti lámpa. Bronz és porcelán foglalat, savmaratott búra, kopással, d: 26 cm 3132866
12131
465
Glass-objects
Kézzel készült üveg nagyváza, melegen rátekert üvegszál díszítéssel. Címkével jelzett, hibátlan, m: 40 cm
3133063
12132
465
Glass-objects
Sajtkínáló tál. Formába préselt üveg, sajtok neveivel, hibátlan, d: 33 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF