Gläser Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032849
12061
465
Glass-objects
Cseh üveg váza. Nagy méretű, anyagában színezett, hibátlan 34 cm 3032826
12062
465
Glass-objects
Bohemia cseh üveg likőrös készlet, aranyozott lila üveg, anyagában színezett, 5 pohárral. Palack 37 cm Jelzett
3032835
12063
465
4200
Glass-objects
Walther glass kristály, kínáló, gyűmölcsöstál, eredeti dobozában, leírással d: 21 cm
3113902
12064
465
6500
Glass-objects
Magnor skandináv türkizzöld kínáló. cca 1960/70, jelzés nélkül, kis kopással, 26x20 cm
3113914
12065
465
6500
Glass-objects
Kétszájú üvegváza. Fémlüszteres, jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
3113921
12066
465
5500
Glass-objects
Murano millefiori levélnehezék. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 6 cm
3119240
12067
465
4400
Glass-objects
Nagy kristály váza, hibátlan m: 26 cm 3118513
12068
465
Glass-objects
Kétrétegű bíborváza. cca 1950/60, feltehetően olasz designer, kétrétegű hutaüveg, minimális kopással, m: 20,5 cm
3118510
12069
465
Glass-objects
Francia bíbor színezésű pezsgőspohár garnitúra, egyik címkével jelzett, hibátlan, 6 db, d: 8,5 cm, m: 8 cm 3118508
12070
465
Glass-objects
Antik likőrös készlet enyhén irizáló üveggel, kissé kopott aranyozással, m: 29 cm, poharak m: 12 cm
3112828
12071
465
Glass-objects
Bohemia ólomkristály likőrös pohár szett. 6 db, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm 3112832
12072
465
Glass-objects
Ólomkristály borospohár szett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF