Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN Liszt Ferenc balra néző portréját ábrázoló bronz plakett. A plakett peremétől mintegy 12mm mélységben esztergálás nyoma, az alkotói szignó is csak részben látszik (123mm)
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:UNC,AU (originally PP) patina
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes - MÉE" peremen jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, folt Adamo BP46
Ecsedi Mária (1941-) 1996. "70 éves a pengő 1996-ban, a Millecentenárium évében / 50 éves a forint - Fejér megyei Éremgyűjtők" fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat Adamo SF31