Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN Liszt Ferenc balra néző portréját ábrázoló bronz plakett. A plakett peremétől mintegy 12mm mélységben esztergálás nyoma, az alkotói szignó is csak részben látszik (123mm)
31414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" jelzett Ag emlékérem (11,90g/0.925/35mm) T:AU (PP) patina
31415.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem sorozat fa dísztokban a Babits Kiadótól a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" + "Szent Korona / Rakamazi Korong" + "Attila kardja / Tarsoly" (3x~93,80g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" + "Szent István szobor / Turul" (2x~15,6g/0.925) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different Ag (0.925) medallions in orginal case. Sign.: Zsuzsanna Csóka (3x93,80g+2x~15,6g) C:UNC,AU (originally PP) patina
31416.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1998. "Perczel Mór honvédtábornok 1811-1899 / A szabadságharc 150. évfordulójára - Az ozorai győztes - MÉE" peremen jelzett Ag emlékérem (33,72g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, folt Adamo BP46
31417.

Rufpreis:
12 000 HUF

31418.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen" jelzetlen Ag emlékérem (25,06g/0.800/42,5mm) T:AU (PP)
31419.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31420.

Rufpreis:
2 400 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1973" kétoldalas bronz tagsági érem, plexi keretben (42,5mm) T:AU Adamo BP5
31421.

Rufpreis:
3 000 HUF

Domonkos Béla (1934-2020) ~1990. "In memoriam Iulii Magyary-Kossa" öntött bronz emlékplakett, utólagos öntvény (?) (113mm) T:XF
31422.

Rufpreis:
6 000 HUF

Domonkos Béla (1934-) DN "Gábor Andor" egyoldalas öntött bronz plakett (110mm) T:AU
31423.

Rufpreis:
4 000 HUF

Duray Tibor (1912-1988) DN "Ablakban" egyoldalas, öntött bronz plakett (86x82mm) T:AU
31424.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ecsedi Mária (1941-) 1996. "70 éves a pengő 1996-ban, a Millecentenárium évében / 50 éves a forint - Fejér megyei Éremgyűjtők" fém emlékérem (42,5mm) T:PP patina, ujjlenyomat Adamo SF31
31425.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF