Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

1997. "POLSKI ZWIAZEK FILATELISTOW - WARSZAWSKI OSRODEK KULTURY / MIEDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - FRYDERY CHOPIN FERENC LISZT (Lengyel Bélyeggyűjtő Szövetség - Varsói Kulturális Központ / Nemzetközi Filatéliai Kiállítás - Frédéric Chopin Liszt Ferenc)" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:2
31654.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1997. "Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem sérült dísztokban tanúsítvánnyal (31,29g/0.925/32mm) T:PP
31655.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31656.

Rufpreis:
3 000 HUF

1999. "Teljes napfogyatkozás" fém emlékérem (32mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31657.

Rufpreis:
3 000 HUF

1999. "Szent László" kétoldalas, bisquit porcelán jubileumi emlékérem tokban (40mm) T:UNC
31658.

Rufpreis:
1 400 HUF

2001. "HunFila 2001. - 74. Bélyegnap Győr / Az államalapítás ezeréves emlékére" bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) + 2006. "79. Bélyegnap 160 éves a vasút - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Vác" bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) + 2008. "81. Bélyegnap - A reneszánsz évében - Nemzetközi Bélyegkiállítás / Mátyás 1440-1490" bronz emlékérem díszokban (42,5mm) + 2009. "82. Bélyegnap - Nemzetközi Bélyegkiállítás - HunFila 2009 - Visegrád 1000 éves" bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
31659.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

2001. "100 éves az Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - Dr. Korányi Frigyes / Alapításunk emlékére 1901-2001" bronz emlékérem dísztokban (42mm) T:UNC
31660.

Rufpreis:
3 000 HUF

2003. "Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság Alapítója - Deák Ferenc / Allianz Hungária Biztosító Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,34g/0.925/42mm) T:AU (PP)
31661.

Rufpreis:
10 000 HUF

2003. "Száz esztendő a mozgáskorlátozott gyermekek szolgálatában" egyoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU
31662.

Rufpreis:
1 000 HUF

2005. "A Pedagógusok Szakszervezete újjáalakulásának 60. évfordulójára 1945-2005 / Adományozta a Pedagógusok Szakszervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31663.

Rufpreis:
4 000 HUF

2009. "MTA Miskolci Területi Bizottság" egyoldalas, öntött bronz plakett, "30 éves a Magyar Tudományos Akadémia - Miskolci Területi Bizottsága" matricás tokban (92x67mm) T:AU
31664.

Rufpreis:
3 000 HUF

2010. A Magyar Pénzverő és a Münze Österreich közös kiadványa 2010. "Mária Terézia Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.925/40mm) + "Szent István Rend" jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm), tájékoztatóval, tanúsítvánnyal, két miniatűr jelvénnyel eredeti dísztokban T:BU /  2010. Joint issue of the Hungarian Mint and Austrian Mint: "Maria Theresia Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.925/40mm)+ "Saint Stephan Orden" hallmarked Ag medallion (20g/0.999/40mm), with information booklet, certificate and two miniature badges in original box C:BU
31665.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF