Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3131989
31570
465
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1896. "Árpád a honalapító 896-1896 / I. Ferencz József a legalkotmányosabb király 1896" aranyozott bronz jubileumi emlékérem füllel (28mm) T:AU kopott aranyozás 3131532
31571
465
Numismatik
1896. "Árpád Apánk Ne Féltsd Ősi Nemzeted / Magyarország Ezeréves Fennállása Ünnepére 1896" bronz emlékérem füllel, "Scheid" gyártói jelzéssel (36mm) T:XF 3132158
31572
465
Numismatik
1896. "Milleniumi emlék / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (30mm) T:VF ph. 3017565
31573
465
Numismatik
3134710
31574
465
Numismatik
1905. "II. Országos Cipész Szakkiállítás Pécsett 1905 aug. 12-én / Az érdem jeléül" Ag emlékérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,72g/0.800/30mm) T:XF patina 3133505
31575
465
Numismatik
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Erzsébet Királyné Békemedál" Zn patrióta emlékérem. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) T:VF ph. Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Empress Elisabeth Peace Medal" Zn patriotic comemmorative medallion. "Elisabeta concilia nobis victoriam pacemque" (40mm) C:VF edge error 3133313
31576
465
Numismatik
~1920-1930. "Rákóczi Ferenc M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet, Sopron" bronz díjérem, fül letört (40mm) + 1957. "II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 1907-1957" egyoldalas bronz emlékérem (36mm) T:VF,XF 3130635
31577
465
Numismatik
1936. "Pápai Hét alkalmából rendezett Ipari és Mezőgazdasági Kiállítás / I. díj" aranyozott bronz díjérem (59mm) T:XF,VF kopott aranyozás, patina 3132118
31578
465
Numismatik
1940. "MABOE (Magyar Amatőr Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete) 1940" jelzett Ag emlékplakett "SGA" gyártói jellel és "SE(?)" beütéssel (46,22g/0.800/55x36mm) T:XF patina 3135343
31579
465
Numismatik
1942. "Délpestmegyei Kiállítás Kiskunhalason" bronzozott fém emlékérem, hátoldalán "1942. IX. 6-8" gravírozással (40mm) T:VF lekopott bronzozás, ph 3133297
31580
465
Numismatik
1948. "Petőfi Sándor / A néppel tüzön-vizet át 1848-1948" bronz emlékérem (35mm) T:XF 3134381
31581
465
Numismatik
1952-2000. "Kossuth Lajos Tudományegyetem - Debrecen / Kiváló Egyetemi Munkájáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, bagoly motívummal (Schalarffia?) (86mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF