Werbungen

Zahl der Lose: 171

1970 Német nyelvű fém kártyanaptár
17120.

Rufpreis:
800 HUF

30 db vegyes italcímke
17121.

30 db vegyes italcímke

Rufpreis:
1 400 HUF

Budapesti Keksz- és Ostyagyár bonbonos doboza, kopott, javított, 14x20x2 cm + Bartons New Yorker csokoládés fémdoboz, 19x28x4 cm
17122.

Rufpreis:
1 400 HUF

1982 HUNGALU Hungarian Aluminium Corporation fém kártyanaptár, jó állapotban
17123.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mesefigurás (Dr. Bubó, Micimackó, stb.), karácsonyi és húsvéti szalvéták, összesen kb. 20 db
17124.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Budapesti Csokoládégyár címkéi, 4 db különböző méretekben kivágások, hátulján kis sérüléssel
17125.

Rufpreis:
1 000 HUF

1983 Állami Biztosító fém kártyanaptár 7x10 cm
17126.

Rufpreis:
3 000 HUF

1959 Zeiss reklámos magyar kártyanaptár
17127.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 Stádium Sajtóvállalat Rt. naptára, hiányos (22.,29. hét), sérült hiányos címlappal, foltos, kis szakadásokkal. + 1942 Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. naptára, hiányos (1-2., 47. hét), spirálkötésben, kissé foltos, kis szakadásokkal.
17128.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Emfix, a mosható felfesték (reklám- vagy plakátterv), 1960 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, szélein kissé sérült, 20,5x14 cm.
17129.

Rufpreis:
12 000 HUF

1901 Anton Tonheiser gőzmalom, Mohács fejléces levélpapír
17130.

Rufpreis:
1 800 HUF

Weszely István orosz és amerikai sárcipők hócipők és gummi czizmák raktára számolócédula, Bp., Globus-ny.
17131.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF