Werbungen Zahl der Lose: 171
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3047486
17120
465
Advertisement
1970 Német nyelvű fém kártyanaptár
3095850
17121
465
Advertisement
2786833
17122
465
Advertisement
Budapesti Keksz- és Ostyagyár bonbonos doboza, kopott, javított, 14x20x2 cm + Bartons New Yorker csokoládés fémdoboz, 19x28x4 cm
3055412
17123
465
Advertisement
1982 HUNGALU Hungarian Aluminium Corporation fém kártyanaptár, jó állapotban
3020155
17124
465
Advertisement
Mesefigurás (Dr. Bubó, Micimackó, stb.), karácsonyi és húsvéti szalvéták, összesen kb. 20 db
3025086
17125
465
Advertisement
A Budapesti Csokoládégyár címkéi, 4 db különböző méretekben kivágások, hátulján kis sérüléssel 3013425
17126
465
Advertisement
1983 Állami Biztosító fém kártyanaptár 7x10 cm
2819358
17127
465
Advertisement
1959 Zeiss reklámos magyar kártyanaptár
3075795
17128
465
Advertisement
1937 Stádium Sajtóvállalat Rt. naptára, hiányos (22.,29. hét), sérült hiányos címlappal, foltos, kis szakadásokkal. + 1942 Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. naptára, hiányos (1-2., 47. hét), spirálkötésben, kissé foltos, kis szakadásokkal. 3070152
17129
465
Advertisement
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Emfix, a mosható felfesték (reklám- vagy plakátterv), 1960 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, szélein kissé sérült, 20,5x14 cm.
3071780
17130
465
Advertisement
1901 Anton Tonheiser gőzmalom, Mohács fejléces levélpapír
3071616
17131
465
Advertisement
Weszely István orosz és amerikai sárcipők hócipők és gummi czizmák raktára számolócédula, Bp., Globus-ny. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF