cca 1902-1904 Antik színházi plakátgyűjtemény, össz. 6 db: Sepsiszentgyörgy, Zombor, Kőbánya, Bp. Vígszínház (végzős növendékek előadása) stb., foltos és sérült, 43x30 cm körüli méretekben