cca 1934 Nagy mappányi tervrajz és műszaki jegyzet, közte Pécsi Kokszművek Rt. kokszkemence- ill. szennyvíztisztító berendezés tervrajzok; Balatoni vízkivétel tervei, szívó- és szűrőberendezések, szivattyútelep; stb. Vegyes méretben és állapotban. Tartalmas, átnézésre érdemes anyag!
1935 Családi emlékkönyv, "Emlékül Klárikánknak szeretettel Apa, Anya, 1935. április hó", benne gépelt bejegyzésekkel, versekkel. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
1938 Arzt József szerszámokkal (csigafúrók, menetfúrók és metszők, stb.) kapcsolatos jegyzetei, táblázatok műszaki adatokkal és árakkal, rajzok, stb. Egészvászon-kötésben.
1940 Bp., Szent Gellért Szálló - Gundel Étterem menükártya, hátoldalán össz. 12 db aláírással: Peéry Piri (1904-1962) színésznő, Báró Feilitzsch Berthold (1867-1949) főispán, Lukács Margit (1914-2002) színésznő, Németh Antal (1903-1968) rendező, színházigazgató, Rajnai Gábor (1885-1961) színész, Bajor Gizi (1893-1951) színésznő, Germán Tibor (1888-1951) orvos, egyetemi tanár (Bajor Gizi férje), stb.
cca 1942 Az Árva vármegyei Dedinszky család kézzel írt leszármazási táblája / családfája (Dedinszky Jónás ága), a XVII. századtól 1942-ig vezetve (a bejegyzések egy része még korábbról származhat), "A Dedinszky család levéltára" bélyegzővel, Diósgyőri vízjeles papíron, 121x34 cm