Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 139

cca 1920 Órás üzlet Bp., IX. Üllői út 83. fotólap, + 1950-es évekből a környékbeli házak tervrajza 85x31 cm
13681.

Rufpreis:
4 000 HUF

1925 Szarvas, vasútállomás bővítésének terve, kézzel rajzolt, szakadással, 118x37 cm
13682.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

13683.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1940 "Édesanyámnak" feliratú, díszes, dombornyomott fényképtartó, angyalos-koronás címerrel és nemzetiszínű szalaggal, fotó nélkül, 18x12 cm
13684.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1934 Nagy mappányi tervrajz és műszaki jegyzet, közte Pécsi Kokszművek Rt. kokszkemence- ill. szennyvíztisztító berendezés tervrajzok; Balatoni vízkivétel tervei, szívó- és szűrőberendezések, szivattyútelep; stb. Vegyes méretben és állapotban. Tartalmas, átnézésre érdemes anyag!
13685.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1935 Családi emlékkönyv, "Emlékül Klárikánknak szeretettel Apa, Anya, 1935. április hó", benne gépelt bejegyzésekkel, versekkel. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
13686.

Rufpreis:
1 600 HUF

1938 Arzt József szerszámokkal (csigafúrók, menetfúrók és metszők, stb.) kapcsolatos jegyzetei, táblázatok műszaki adatokkal és árakkal, rajzok, stb. Egészvászon-kötésben.
13687.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 A Magyar Nemzetiszocializmus országépítő programmja. 4 oldalas stencilezett kiadvány
13688.

Rufpreis:
12 000 HUF

1940 Bp., Szent Gellért Szálló - Gundel Étterem menükártya, hátoldalán össz. 12 db aláírással: Peéry Piri (1904-1962) színésznő, Báró Feilitzsch Berthold (1867-1949) főispán, Lukács Margit (1914-2002) színésznő, Németh Antal (1903-1968) rendező, színházigazgató, Rajnai Gábor (1885-1961) színész, Bajor Gizi (1893-1951) színésznő, Germán Tibor (1888-1951) orvos, egyetemi tanár (Bajor Gizi férje), stb.
13689.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1940 Dés visszatért tábori levelezőlap nemzetiszín szalaggal
13690.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940-2000 4 db vegyes emlékkönyv
13691.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1942 Az Árva vármegyei Dedinszky család kézzel írt leszármazási táblája / családfája (Dedinszky Jónás ága), a XVII. századtól 1942-ig vezetve (a bejegyzések egy része még korábbról származhat), "A Dedinszky család levéltára" bélyegzővel, Diósgyőri vízjeles papíron, 121x34 cm
13692.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF