10921.
Beendet 465. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Zászlós I jelzéssel: Politikai karikatúra, 1957. Ceruza, akvarell, papír, 32,5x53 cm. Üvegezett fakeretben.