10940.
Beendet 465. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Schwarzkopf jelzéssel: Holdfényes táj alakokkal, 1891. Olaj, vászon. Hátoldalán londoni művészellátó vagy képkeretező nevével. Sérült. Dekoratív keretben, 60,5×76 cm.