Jelzés nélkül: Nagybányai Nagy Jenő Sándor erdőtanácsos portréja, 1905... https://www.darabanth.com/de/465-Fernauktion/465.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500006/Jelzes-nelkul-Nagybanyai-Nagy-Jeno-Sandor-erdotanacsos-portreja-1905-Olaj-falemez-Dekorativ~II3137976
3137976
10918
465
30000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Nagybányai Nagy Jenő Sándor erdőtanácsos portréja, 1905. Olaj, falemez, Dekoratív fakeretben. 55x44,5 cm
: nagy_andras