19041.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Magyarország képekben. Honismertető album. I-II. köt. Szerk.: Nagy Miklós. Bp., 1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó - Helikon. Az 1870. évi Heckenast-kiadás reprintje, kísérőfüzettel. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült műanyag védőborítóban.