20143.
Beendet 465. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Dr. Róna Zsigmond: Éghajlat. I-II. (egy kötetben). Budapest, 1907-1909, K. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, első kötet címlapján Dr. Vertse Albert névbejegyzésével