Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 111

Ausztrália ~1990. "Synroc" szintetikus kő emlékérem eredeti "Australian Nuclear Science and Technology Organisation" dísztokban (39mm) T:XF Australia ~1990. "Synroc" synthetic rock commemorative medallion in original "Australian Nuclear Science and Technology Organisation" case (39mm) C:XF
32234.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ausztrália DN "Ausztrál Parlament" aranyozott bronz emlékérem eredeti dísztokban (50mm) T:UNC Australia ND "Parliament of Australia" gilt bronze commemorative medallion in original decorative case (50mm) C:UNC
32235.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ausztria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" XIX. századi (?) utánöntött Fe emlékérem Lombardia-Velence visszacsatolásáról az Osztrák Császársághoz. Szign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) T:XF oxidáció /  Austria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" recast Fe commemorative medallion for the 19th century (?). For the reattachment of Lombardy-Venice to the Austrian Empire. Sign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) C:XF oxidation
32236.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" kétoldalas bronz plakett. Szign.: C. Radnitzky (67mm) T:AU,XF patina Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" two-sided bronze plaque. Sign.: C. Radnitzky (67mm) C:AU,XF patina
32237.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

32238.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ausztria 1873. "Bécsi Világkiállítás / Az érdem jeléül" bronz emlékérem. "FRANZ JOSEPH I. KAISER VON OESTERREICH, KOENIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN / WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN - DEM VERDIENSTE" Szign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (67mm) T:XF karc, kis ph, ü. /  Austria 1873. "The Vienna World Exhibition / Merit" commemorative bronze medallion. Sign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (67mm) C:XF scratch, small edge error, ding
32239.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ausztria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Mariazelli Bazilika 1157-1957" ezüstözött bronz emlékérem peremén "BRONZ" jelzéssel (33mm) T:XF lapkahiba Austria 1955. "Madonna - Magna Mater Austriae / Basilika Mariazell 1157-1957" silver-plated bronze commemorative medallion with "BRONZE" mark on the edge (33mm) C:XF planchet error
32240.

Rufpreis:
800 HUF

Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Bélyegző Kiállítás" bronz emlékérem, ráerősítve egy Ausztria 2000. 20Sch Al-bronz "Osztrák bélyegek" forgalmi emlékpénzzel, eredeti tokban (60mm) T:AU Austria 2000. "Vienna International Postage Stamp Exhibition" doubl-sided bronze medallion, affixed with an Austria 2000. 20 Schilling Al-bronze "Austrian Stamps" commemorative coin, in original case (60mm) C:AU
32241.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ausztria DN "Gurki székesegyház" bronz emlékérem (40mm) T:AU Austria ND "Gurk Cathedral" bronze commemorative medallion (40mm) C:AU
32242.

Rufpreis:
1 000 HUF

Belgium 2019. "Nemzeti zsetonok - Belga örökség / Fort Breendonk" Cu-Ni emlékérem (30mm) T:XF kis karc / Belgium 2019. "National tokens - Belgian Heritage / Fort Breendonk" Cu-Ni commemorative medallion (30mm) C:XF small scratch
32243.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csehszlovákia ~1970. "Kémiai Műszaki Egyetem / Pardubice" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Tlustoš Felger (60mm) T:AU Czechoslovakia ~1970. "Vysoká Škola Chemiteckotechnologická / Pardubice" double-sided bronze medallion. Sign: Tlustoš Felger (60mm) C:AU
32244.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehszlovákia 1976. "25 éves az Energetikai Kutatóintézet - Prága / 1951-1976" bronz emlékérem (60mm) T:AU Czechoslovakia 1976. "25 let Výzkumný Ústav Energetický (25 years of the Energy Research Institute) - Praha / 1951-1976" bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
32245.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF