cca 1973 Mórocz István: Dália című, vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, szolarizálva és vegyileg színezve (barnítva), ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
cca 1975 Inkey Alice pecsétjével jelzett, vintage fotó Kardos Ferenc operatőrről, ezüst zselatinos fotópapíron, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 22,5x17 cm
cca 1928 Dr. Leszl Kornél (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás (Tabáni ház belső udvara), jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron, leírva egy kisméretű kontakt nézőképről, 24x18 cm
Kocsis István Tamás (1966-): Erdei fények (cím nélkül, El Camino?). Fotó, papír, jelzett, hátoldalán Kocsis István Tamás autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben. 20×29 cm