Foto Zahl der Lose: 348
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2963153
13298
464
Photo
cca 1910 Mexikó, lovasok, bányászok, 2 db papírlapra ragasztott fotó, sérülésekkel, 12,5×9,5 cm 3010662
13299
464
Photo
Vegyes gyerekfotó tétel, közte régi és modern
2988328
13300
464
Photo
Idős pár portréja, fotólap, hátoldalán Sammer v. Sommer (?) Bayreuth fényképész pecsétjével, üvegezett fakeretben, 13x8,5 cm
3130499
13301
464
Photo
cca 1975 Budapest, szabadtéri koncert a Tabánban, 10 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm + Budapesti Dunaparti Szállodák képeslap, emlékbélyegzéssel és bélyeggel.
3124328
13302
464
Photo
cca 1940-1960 Labdarúgócsapat fotója, jelzés nélkül, szélén kisebb sérülésekkel, 17,5x12,5 cm 3124017
13303
464
Photo
cca 1920-1950 9 db színészeket ábrázoló fotó, közte 5 db aláírt/dedikált, változó méretben és állapotban 3012025
13304
464
Photo
cca 1900 Fiatal fiú és lány szőrmével, barokk bútorokkal, keményhátú kabinetfotó Kohlmann Sándor ungvári (Kárpátalja) műterméből, a karton kissé sérült, 19x14 cm
3109931
13305
464
Photo
cca 1920-1940 Vegyes régi fotók (csónakázók, utcakép), az egyiken Karol Jesensk(y) feliratú reklámtábla látható. 13,5x8,5 cm és 17,5x13 cm között
3129005
13306
464
Photo
cca 1925 Szászrégeni Református Ifjúság Biblia-Köre, fotó, sérülésekkel, 13,5×22,5 cm
3124299
13307
464
Photo
1927 A budapesti üvegesek és rokonszakmák ipartestületének elöljárósága, tablófotó, 19,5x14,5 cm 3124002
13308
464
Photo
1932 Sportlövész egyesület csoportkép nemzeti zászlóval, Szabó Lajos fényképész (Rákoshegy, Szilágyi u. 57.) jelzett felvétele, fotó kartonon, 16,5x11,5 cm 3123856
13309
464
Photo
cca 1880 Brazovay Elek és neje Dunky fivérek Kolozsvár kabinetfotója 21x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF