Foto

Zahl der Lose: 348

cca 1910 Mexikó, lovasok, bányászok, 2 db papírlapra ragasztott fotó, sérülésekkel, 12,5×9,5 cm
13298.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes gyerekfotó tétel, közte régi és modern
13299.

Rufpreis:
1 000 HUF

Idős pár portréja, fotólap, hátoldalán Sammer v. Sommer (?) Bayreuth fényképész pecsétjével, üvegezett fakeretben, 13x8,5 cm
13300.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1975 Budapest, szabadtéri koncert a Tabánban, 10 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm + Budapesti Dunaparti Szállodák képeslap, emlékbélyegzéssel és bélyeggel.
13301.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940-1960 Labdarúgócsapat fotója, jelzés nélkül, szélén kisebb sérülésekkel, 17,5x12,5 cm
13302.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920-1950 9 db színészeket ábrázoló fotó, közte 5 db aláírt/dedikált, változó méretben és állapotban
13303.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

cca 1900 Fiatal fiú és lány szőrmével, barokk bútorokkal, keményhátú kabinetfotó Kohlmann Sándor ungvári (Kárpátalja) műterméből, a karton kissé sérült, 19x14 cm
13304.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1920-1940 Vegyes régi fotók (csónakázók, utcakép), az egyiken Karol Jesensk(y) feliratú reklámtábla látható. 13,5x8,5 cm és 17,5x13 cm között
13305.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1925 Szászrégeni Református Ifjúság Biblia-Köre, fotó, sérülésekkel, 13,5×22,5 cm
13306.

Rufpreis:
3 000 HUF

1927 A budapesti üvegesek és rokonszakmák ipartestületének elöljárósága, tablófotó, 19,5x14,5 cm
13307.

Rufpreis:
3 000 HUF

1932 Sportlövész egyesület csoportkép nemzeti zászlóval, Szabó Lajos fényképész (Rákoshegy, Szilágyi u. 57.) jelzett felvétele, fotó kartonon, 16,5x11,5 cm
13308.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1880 Brazovay Elek és neje Dunky fivérek Kolozsvár kabinetfotója 21x13 cm
13309.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF