Gläser Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032595
12093
463
3200
Glass-objects
Kék talpú italos pohár szett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm
2829925
12094
463
Glass-objects
Német VEB Kunst -Glas retró schwartzglas retró, aranyozott váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16,5 cm 2918646
12095
463
Glass-objects
Színezett üveg váza, címkével jelölve, minimális kopottsággal, m: 21,5 cm
2995412
12096
463
Glass-objects
Formába préselt talpas üvegkínáló, pattanással, d: 23 cm, m: 18 cm
2817771
12097
463
Glass-objects
cca 1950 borostyán színű olasz tulipánváza, üveg, hibátlan, m: 24 cm 2459130
12098
463
Glass-objects
Vendéglátóipari üveg borkiöntő, kopott, m:32 cm
3022291
12099
463
Glass-objects
Pettyes váza. Többrétegű huta üveg, kis sérüléssel a lábán 20 cm
2943655
12100
463
Glass-objects
Murano zölden színezett üvegpipa, jelzés nélkül, kopással, m: 15 cm
2941460
12101
463
Glass-objects
Kétágú hutaüveg váza, anyagában színezett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 20 cm
2494953
12102
463
Glass-objects
Borostyánüveg kínálótál, kopott, d: 30 cm
3033440
12103
463
3200
Glass-objects
Iparművész üvegváza. Csorgatott színezésű, savmaratott felületű, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm 2996038
12104
463
Glass-objects
Lilán színezett kristályüveg bonbonier, hámozott mintával, kis kopottsággal, d: 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF