Svédország ~1897. "II. Oszkár - Brödrafolkens val (A testvérnépek jóléte) 1872-1897" egyoldalas bronzozott Zn emlékérem. Szign.: August Högel (76mm) T:AU patina
Sweden ~1897. "Oscar II - Brödrafolkens val (The Welfare of the Brother Peoples) 1872-1897" one-sided bronzed Zn commemorative medallion. Sign.: August Högel (76mm) C:AU patina