Uhren Zahl der Lose: 104
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3115573
12579
463
Watches
Intact ezüst (Ag) zsebóra. Kézi felhúzós, jelzett tok, jelzett szerkezet, üveg nélkül, számlap sérült, működőképes d. 50 mm
2866135
12580
463
Watches
Ricardo Rosra kvarc férfi karóra, fém szíjjal, használt állapotban, működik, d: 40 mm
3119426
12581
463
Watches
Braunswetter János Szeged zsebóra, magyar címeres tokkal. Jelzett tok, jelzett szerkezet, jelzett számlap, hajszálrepedéssel, működik d: 48 mm 3117663
12582
463
13000
Watches
Doxa zsebóra, jelzett fém tok, jelzett, szerkezettel., szép számlappal.,Működő, jó állapotban. d: 50 mm 2866263
12583
463
Watches
Geneva kvarc női karóra, fém szíjjal, működik, d: 24 mm 2882317
12584
463
Watches
Geneva női kvarc karóra, strasszokkal díszített, szögletes tokkal, bőr szíjjal, némi kopással, működik, 32x32 mm
2866125
12585
463
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, apró kopásnyomokkal, nem jár (elemcserével nem volt kipróbálva), 40x27 mm
2866286
12586
463
Watches
Geneva kvarc karóra, türkiz színű, zománcozott fém tokkal, szilikon szíjjal, kis kopással, működik, d: 32 mm
2866274
12587
463
Watches
Kontakt Glamour Line színes kövekkel díszített kvarc női karóra, ékszeróra, gyöngyház számlappal, fém szíjjal, sérült, nem jár, 35x45 mm
2866267
12588
463
Watches
Geneva kvarc férfi karóra, fém szíjjal, elemcserére szorul, d: 30 mm
3093753
12589
463
Watches
5 db vegyes férfi karóra, közte sérült is
2866123
12590
463
Watches
Dolce & Gabbana kvarc férfi karóra, fém szíjjal, jó állapotban, működik, d: 30 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF