https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 101
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3092775
12466
463
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
2 db dél-afrikai faragott márvány szobor. 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3093846
12467
463
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3098433
12468
463
0
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Jelzés nélkül: Pillangóval játszó kisgyerek. Öntött bronz, márvány talapzaton, feltehetően Bécs, m: 15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3089502
12469
463
0
5000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970, Togo, Emberalakos faragvány. Faragott, pácolt gyökér, jellegéből adódó megjelenésű, jó állapotban, m: 51,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3089518
12470
463
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2845488
12471
463
0
32000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3100730
12472
463
0
24000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Grantner Jenő (1907-1983): Toldi. Festett terrakotta, jelzett, hibátlan, m:36 cm 2935795
12473
463
0
4800
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Női félakt. Afrikai faragott fa szobor. Keményfa, 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964297
12474
463
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai faszobor, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2834768
12475
463
0
1600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2968484
12476
463
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Borivó szerzetes. Nagyméretű festett gipsz szobor, kis kopással, sérült , m: 45,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2965128
12477
463
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse