Militaria

Zahl der Lose: 140

1942-1970 Vegyes okmány tétel, iratok, igazolványok (behívóparancs, egészségügyi igazolvány, MNH Központi Club látogatási jegy, stb.)
17421.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18 db kép az NDK Nemzeti Néphadsereg katonáiról, hátoldalon 7 különböző nyelven, magyarázó szöveggel, 15×21 cm
17422.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1914-1918 "A "KÉVE" Művészegyesület hadiérme prospektus, 2 sztl. lev.
17423.

Rufpreis:
2 000 HUF

1917 Hódmezővásárhely, kanca fedeztetési jegy
17424.

Rufpreis:
2 000 HUF

Der Adler. Különnyomat. "Európa harcol a bolsevizmus ellen." Kiadásra kerül a birodalmi légügyi minisztérium közreműködésével. Berlin, August Scherl, 32 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált magyar nyelvű propaganda folyóirat. Papírkötés, szakadt.
17425.

Rufpreis:
4 000 HUF

1916 Katona portréja, keményhátú fotó hátoldalán ajándékozási sorokkal, vágott karton, hidegpecséttel jelzett, 17×10,5 cm
17426.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

cca 1918 Horváth jelzéssel: Emblingi fogolytábor képeslap ofszet papír, üvegezett keretben
17427.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940 3 db német katona fotó fotólap 9x14 cm
17428.

Rufpreis:
3 000 HUF

1943 Hősök napjának megünneplése plakát Nagykőrös 48x32 cm
17429.

Rufpreis:
6 000 HUF

Egyenruhásokat (katonákat, rendőröket, tűzoltókat, stb.) ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 21 db, változó méretben és állapotban
17430.

Rufpreis:
1 600 HUF

1920 Nedeczky Dezső főhadnagynak, a m. kir. (18.) soproni gyalogezred I. zlj. tagjának címzett ajánlott borítékok, össz. 11 db, bélyegekkel, kettőn katonai cenzúrabélyegzéssel
17431.

Rufpreis:
2 000 HUF

1920 Nedeczky Dezső főhadnagynak, a m. kir. (18.) soproni gyalogezred I. zlj. tagjának címzett ajánlott borítékok (az egyikben levéllel), össz. 12 db, bélyegekkel, az egyiken katonai cenzúrabélyegzéssel
17432.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF