Militaria Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3121258
17421
463
3200
Military
1942-1970 Vegyes okmány tétel, iratok, igazolványok (behívóparancs, egészségügyi igazolvány, MNH Központi Club látogatási jegy, stb.)
3121274
17422
463
Military
18 db kép az NDK Nemzeti Néphadsereg katonáiról, hátoldalon 7 különböző nyelven, magyarázó szöveggel, 15×21 cm
3122476
17423
463
Military
cca 1914-1918 "A "KÉVE" Művészegyesület hadiérme prospektus, 2 sztl. lev. 3123261
17424
463
Military
1917 Hódmezővásárhely, kanca fedeztetési jegy 3116330
17425
463
Military
Der Adler. Különnyomat. "Európa harcol a bolsevizmus ellen." Kiadásra kerül a birodalmi légügyi minisztérium közreműködésével. Berlin, August Scherl, 32 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált magyar nyelvű propaganda folyóirat. Papírkötés, szakadt. 3123175
17426
463
Military
1916 Katona portréja, keményhátú fotó hátoldalán ajándékozási sorokkal, vágott karton, hidegpecséttel jelzett, 17×10,5 cm 3117330
17427
463
Military
cca 1918 Horváth jelzéssel: Emblingi fogolytábor képeslap ofszet papír, üvegezett keretben
2824235
17428
463
Military
cca 1940 3 db német katona fotó fotólap 9x14 cm
3119162
17429
463
Military
1943 Hősök napjának megünneplése plakát Nagykőrös 48x32 cm 3114670
17430
463
Military
Egyenruhásokat (katonákat, rendőröket, tűzoltókat, stb.) ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 21 db, változó méretben és állapotban
3119028
17431
463
Military
1920 Nedeczky Dezső főhadnagynak, a m. kir. (18.) soproni gyalogezred I. zlj. tagjának címzett ajánlott borítékok, össz. 11 db, bélyegekkel, kettőn katonai cenzúrabélyegzéssel 3119043
17432
463
2200
Military
1920 Nedeczky Dezső főhadnagynak, a m. kir. (18.) soproni gyalogezred I. zlj. tagjának címzett ajánlott borítékok (az egyikben levéllel), össz. 12 db, bélyegekkel, az egyiken katonai cenzúrabélyegzéssel Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF