Militaria

Zahl der Lose: 140

Olvashatatlan jelzéssel: Stromfeld Aurél (1878-1927) vezérkari ezredes, az Osztrák-Magyar Monarchia vezérkari tisztje, a Tanácsköztársaság idején a magyar Vörös Hadsereg vezérkari főnöke. Rézkarc, papír, jelzett, a lap kissé hullámos, 29x19,5 cm
17481.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1940 Horthy zászlós katonatiszt, Magyar Koronás Bronzérem és Erdélyi Emlékérem kitüntetésekkel, nagyméretű fotó, hátoldalán ragasztás nyomaival, 28x21,5 cm
17482.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1934-1935 Bikács (Tolna megye), a bikácsi Levente Egyesület szakaszainak 3 db névjegyzéke, 1913-1926-os korosztály, számos névvel, adatokkal (sokan meghaltak később a Donnál). Vitéz Reményi György leventeoktató, ill. Ludvig Béla főoktató névbejegyzéseivel. Változó, kissé viseltes, sérült állapotban. Helytörténeti szempontból is érdekes anyag.
17483.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1957 Szovjet TA-57 hordozható tábori telefonkészülék. Bakelit házzal, vállpánttal, megkímélt állapotban, 22x16x8 cm
17484.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900 "Szolgálati időm emlékéül", katonai emléklap, kivágott katona portré fotóval, háttérben a Budai vár és Lánchíd látképével. Kissé sérült, foltos. Üvegezett fakeretben. 47×36 cm
17485.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

1905-07 Bajor, müncheni királyi gyalogsági 2. ezred 6. század (Kgl. 2. Infanterie Re. Kronprinz 6. Comp.) katonai tablófotó. Üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben. 49,5×39 cm
17486.

Rufpreis:
5 000 HUF

1863 Gustav von Alvensleben (1803-1881) német katona, főadjutánsi kinevezése I. Vilmos (1797-1888) porosz király, majd német császár autográf aláírásával. Szárazpecséttel, szakadásokkal / 1863 General adjutant nominating patent for Gustav von Alvensleben (1803-1881) German soldier lieutnant autograph signed by Prussian King, later German Emperor Wilhelm I. With damages
17487.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

17488.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

17489.

Rufpreis:
1 600 HUF

K. u. K., 1855 M vállzsinór (ezüstözött paszományból, valószínűleg átalakított huszárkötéssel) / k.u.k. military shoulder belt
17490.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

cca 1960-1970 A katonai ellátószolgálat története. I. rész: Az ellátószolgálat története a legrégibb időktől a feudalizmus kialakulásig, gépelt kézirat beragasztott képekkel, 224 p. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel.
17491.

Rufpreis:
1 600 HUF

1920-1940 Rendőr gumibot bőr tokjával. Az első rendszeresített fajta. Javított. 40 cm / Vintage police baton / nightstick with leather case. Repaired 40 cm
17492.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF