Foto Zahl der Lose: 482
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2494531
13904
463
Photo
2328018
13905
463
Photo
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
2820982
13906
463
Photo
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
2801543
13907
463
Photo
Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
2801513
13908
463
Photo
Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
2801549
13909
463
Photo
Balás István (1945- ): Rajzoló. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
3040881
13910
463
Photo
Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm
3119891
13911
463
Photo
3119632
13912
463
3800
Photo
Pásztor Zoltán (-): Jégzajlás a Dunán és Uszadék fa a Dunaparton. 2 db fotó. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 38x29 és 30x40 cm
3121824
13913
463
Photo
cca 1960-1980 Nánássy László: Munkás derű, a hátoldalon jelzett művészfotó, 23,5x18 cm 3119835
13914
463
Photo
Női akt és pornó repró negatívok, 5 tekercs 3115413
13915
463
Photo
cca 1920-70 össz. 24 db erotikus és pornográf fotó, 6x4 és 12x9 cm közötti méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF