Flohmarkt

Zahl der Lose: 436

12877.

Rufpreis:
12 000 HUF

Egyiptomi alakokkal díszített iparművész kínáló, réz, kopással, 38x23 cm
12878.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kínai 4 darabos tétel: bontatlan tusrúd, tuscsepegtető, 2 darab teás csésze. Jelzettek, csepegtetőn kis repedéssel.
12879.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Retró iparművészeti mécsestartó, fém, kopásokkal, d: 10 cm
12880.

Rufpreis:
2 800 HUF

Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm
12881.

Rufpreis:
3 000 HUF

Használt Canon imageFORMULA DR-C130 dokumentum szkenner. Nagy sebességű kétoldalas lapolvasás színesben akár 60 kép/perces sebességgel Mindössze csak 9000 (!) oldal szkennelve. Bővebben: https://www.canon.hu/scanners/document-scanners/imageformula_dr-c130/
12882.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, 29,5x20 cm
12883.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, kopással, 28x20 cm
12884.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, kopással, 28,5x20 cm
12885.

Rufpreis:
2 000 HUF

12886.

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, 37x26 cm
12887.

Rufpreis:
2 800 HUF

Tupperware pároló, jelzett, jó állapotban, d: 23 cm
12888.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF