Flohmarkt Zahl der Lose: 436
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2363767
12877
463
Flea Market
3053809
12878
463
Flea Market
Egyiptomi alakokkal díszített iparművész kínáló, réz, kopással, 38x23 cm 3052586
12879
463
Flea Market
Kínai 4 darabos tétel: bontatlan tusrúd, tuscsepegtető, 2 darab teás csésze. Jelzettek, csepegtetőn kis repedéssel.
2825547
12880
463
Flea Market
Retró iparművészeti mécsestartó, fém, kopásokkal, d: 10 cm
2582313
12881
463
Flea Market
Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm
1958586
12882
463
Flea Market
Használt Canon imageFORMULA DR-C130 dokumentum szkenner. Nagy sebességű kétoldalas lapolvasás színesben akár 60 kép/perces sebességgel Mindössze csak 9000 (!) oldal szkennelve. Bővebben: https://www.canon.hu/scanners/document-scanners/imageformula_dr-c130/ 3059273
12883
463
Flea Market
Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, 29,5x20 cm
3059277
12884
463
Flea Market
Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, kopással, 28x20 cm
3059288
12885
463
Flea Market
Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, kopással, 28,5x20 cm
3059292
12886
463
Flea Market
3059298
12887
463
Flea Market
Orosz ikon. Fára kasírozott nyomat, 37x26 cm 3060526
12888
463
Flea Market
Tupperware pároló, jelzett, jó állapotban, d: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF