Flohmarkt

Zahl der Lose: 436

12986.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12987.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vintage kütyű Űrhjó alakú mikrofon/hangszoró? Kapcsolóval és csatlakozó levágott kábelvéggel, fém testtel 9 cm
12988.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12989.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vintage masszirozó gép 6db-os masszirozó fejes kétoldalú szovjet masszirozó gép eredeti kopott dobozában,127/220V,mükődik,garancia nincs  24x15cm
12990.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik faláda. Fém veretekkel, korrózióval, tetején befoglalt üveglap díszítéssel, 25x13x18 cm
12991.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik palatábla, eredeti szivacsával. Jó állapotban, 19x27 cm
12992.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turán precíziós készlet, kissé sérült tartójában, 12x28 cm
12993.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török asztaldísz. Bronz, 11x7x9 cm
12994.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Historizáló talpas kínáló, d: 21 cm, m: 5,5 cm
12995.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik ezüstözött kínáló. Kis kopással, d: 22 cm
12996.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüstözött alpakka hatszemélyes kávés szett, üveg betétekkel, tálcán, kopással, 34x25 cm
12997.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF