Flohmarkt Zahl der Lose: 436
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938043
12986
463
14000
Flea Market
2938053
12987
463
Flea Market
2938070
12988
463
4600
Flea Market
Vintage kütyű Űrhjó alakú mikrofon/hangszoró? Kapcsolóval és csatlakozó levágott kábelvéggel, fém testtel 9 cm
2964925
12989
463
24000
Flea Market
2938092
12990
463
Flea Market
Vintage masszirozó gép 6db-os masszirozó fejes kétoldalú szovjet masszirozó gép eredeti kopott dobozában,127/220V,mükődik,garancia nincs 24x15cm
3113086
12991
463
Flea Market
Antik faláda. Fém veretekkel, korrózióval, tetején befoglalt üveglap díszítéssel, 25x13x18 cm 3113091
12992
463
Flea Market
Antik palatábla, eredeti szivacsával. Jó állapotban, 19x27 cm 3113098
12993
463
Flea Market
Turán precíziós készlet, kissé sérült tartójában, 12x28 cm 3113927
12994
463
Flea Market
Török asztaldísz. Bronz, 11x7x9 cm 3112601
12995
463
Flea Market
Historizáló talpas kínáló, d: 21 cm, m: 5,5 cm 3112602
12996
463
Flea Market
Antik ezüstözött kínáló. Kis kopással, d: 22 cm
3112659
12997
463
Flea Market
Ezüstözött alpakka hatszemélyes kávés szett, üveg betétekkel, tálcán, kopással, 34x25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF