https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Dokument

Zahl der Lose: 173

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1868 Tokaj környéki községi ingatlan adókönyvecskéje.
1
13484.

1868 Tokaj környéki községi ingatlan adókönyvecskéje.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1870 Pest Keresztlevél plébániai pecséttel és okmánybélyeggel
1
13485.

1870 Pest Keresztlevél plébániai pecséttel és okmánybélyeggel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1870-80 5 db futott magyar szállítólevél, részben sérült és vágott; cca 1930 1 db kitöltetlen szállítólevél és 6 1 db kitöltetlen belföldi postautalvány,
1
13486.

cca 1870-80 5 db futott magyar szállítólevél, részben sérült és vágott; cca 1930 1 db kitöltetlen szállítólevél és 6 1 db kitöltetlen belföldi postautalvány,

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos
1
13487.

cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1874 Sopron adó könyv kitöltve 4 p.
1
13488.

1874 Sopron adó könyv kitöltve 4 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
1
13489.

1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880-1888 gyógyszerész okmányai, 2 db: Temesvár, latin nyelvű oklevél, Breuer Ármin (1846-1909) Temes megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétjével valamint két másik viaszpecséttel, szakadt + 1888 Zirc, bizonyítvány (munkáltatói ajánlás), magyar nyelven, Kerényi Károly Veszprém megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétjével és egy másik töredékes viaszpecséttel, 50 kr. okmánybélyeggel, kisebb szakadásokkal
1
13490.

cca 1880-1888 gyógyszerész okmányai, 2 db: Temesvár, latin nyelvű oklevél, Breuer Ármin (1846-1909) Temes megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétjével valamint két másik viaszpecséttel, szakadt + 1888 Zirc, bizonyítvány (munkáltatói ajánlás), magyar nyelven, Kerényi Károly Veszprém megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétjével és egy másik töredékes viaszpecséttel, 50 kr. okmánybélyeggel, kisebb szakadásokkal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1882 A budapesti Királyi Magyar Tudományegyetem által kiállított orvosdoktori diploma Hubert Fülöp részére, rajta Jendrassik (Jendrássik) Jenő (1824-1891) orvos, fiziológus, biofizikus, az egyetem rektora; Balogh Kálmán (1835-1888) orvos, egyetemi tanár; Lenhossék József (1818-1888) orvos, anatómus, antropológus, az MTA tagja; ill. Fodor József (1843-1901) orvos, higiénikus aláírásával, 1ft okmánybélyeggel, fatokos függőpecséttel. Hajtva, 62,5x48,5 cm
1
13491.

1882 A budapesti Királyi Magyar Tudományegyetem által kiállított orvosdoktori diploma Hubert Fülöp részére, rajta Jendrassik (Jendrássik) Jenő (1824-1891) orvos, fiziológus, biofizikus, az egyetem rektora; Balogh Kálmán (1835-1888) orvos, egyetemi tanár; Lenhossék József (1818-1888) orvos, anatómus, antropológus, az MTA tagja; ill. Fodor József (1843-1901) orvos, higiénikus aláírásával, 1ft okmánybélyeggel, fatokos függőpecséttel. Hajtva, 62,5x48,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1885 Angol nyelvű szerződés
1
13492.

1885 Angol nyelvű szerződés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1886 Gyulafehérvár születési anyakönyvi kivonat pecséttel és okmánybélyeggel
1
13493.

1886 Gyulafehérvár születési anyakönyvi kivonat pecséttel és okmánybélyeggel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1887-1893 Bp. és Fót, fűszer kereskedő részére kiállított 2 db bizonyítvány (munkáltatói ajánlás), magyar nyelven, Kerényi Károly Veszprém megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétekkel (egyik kissé töredékes), 50 kr. okmánybélyeggel, egyik szakadásokkal
1
13494.

cca 1887-1893 Bp. és Fót, fűszer kereskedő részére kiállított 2 db bizonyítvány (munkáltatói ajánlás), magyar nyelven, Kerényi Károly Veszprém megyei főorvos aláírásával és viaszpecsétekkel (egyik kissé töredékes), 50 kr. okmánybélyeggel, egyik szakadásokkal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1888 Az Egri Érseki Joglíceum végbizonyítványa, okmánybélyeggel, szárazpecséttel, prépost aláírással
1
13495.

1888 Az Egri Érseki Joglíceum végbizonyítványa, okmánybélyeggel, szárazpecséttel, prépost aláírással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse