10981.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Pismány, Szentendre. Olaj, karton, sérült. Dekoratív fakeretben, 46,5×33 cm