10754.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
60 000 HUF
162,60 EUR, 187,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Lepage?): Napfényes táj, 1940. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 84×100 cm. Apró felületi sérüléssel (festék hiánnyal). KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!