10788.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Csendélet. Olaj, farost. Jelzet. Üvegezett fakeretben, 70×50 cm