10855.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Graber jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelzéssel a hátoldalán Dekoratív fakeretben. 60×49 cm