10830.
Beendet 463. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Bekőné jelzéssel: Szarvasok, 1936. Olaj, vászon. Kissé sérült (vászon elvált a vakkerettől). 54,5x68,5cm