Kass János (1927-2010), Sajtos Gyula (1932-) és Simon jelzéssel: Baranya megye felszabadulásának 15. évfordulójára. Össz. 10 db rézkarc, mindegyik jelzett. 6 db Kass János munkája. Képcsarnok Vállalat kiadása. Kiadói aranyozott, kissé kopott egészvászon mappában. Lapméret. 32x48 cm