Győri Aranka (1888-1924): 2 db Budapesti alakok sorozat levelezőlap tervek. Litográfia Készültek az Orsz. M. kir. Iparművészeti Iskolában. Magyar Földrajzi Intézet R.-T. / 9x14 cm