Foto Zahl der Lose: 482
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3072134
14301
463
Photo
3071973
14302
463
Photo
2689468
14303
463
Photo
1731185
14304
463
Photo
Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm
2755648
14305
463
30000
Photo
2807390
14306
463
Photo
2964377
14307
463
Photo
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
2786487
14308
463
Photo
3076004
14309
463
Photo
1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm
3122519
14310
463
Photo
cca 1920-40 Vadász puskával és vadászkutyával, keményhátú fotó, jelzés nélkül, 23x26 cm
3095285
14311
463
Photo
cca 1980-1990 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte politikusok (Gorbacsov és Mitterrand), stb. 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékban.
3098622
14312
463
3200
Photo
Színházi jelenetfotók, 13 db, Huszti Péter, Schütz Ila, Körmendi János, Esztergályos Cecília, Moór Marianna, Drahota, Kútvölgyi, Koncz Gábor, Voigt Ági, Fülöp Zsigmond, Sulyok Mária, jelzettek, vegyes méretben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF