Foto

Zahl der Lose: 482

14301.

Rufpreis:
2 000 HUF

14302.

Rufpreis:
2 800 HUF

14303.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm
14304.

Rufpreis:
1 000 HUF

14305.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

14306.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
14307.

Rufpreis:
2 400 HUF

14308.

Rufpreis:
800 HUF

1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm
14309.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920-40 Vadász puskával és vadászkutyával, keményhátú fotó, jelzés nélkül, 23x26 cm
14310.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1980-1990 MTI sajtófotók, össz. 10 db, vegyes témában, közte politikusok (Gorbacsov és Mitterrand), stb. 27x19 cm és 25x21 cm körüli méretben, a Szegedi Kenderfonógyár részére címzett borítékban.
14311.

Rufpreis:
2 000 HUF

Színházi jelenetfotók, 13 db, Huszti Péter, Schütz Ila, Körmendi János, Esztergályos Cecília, Moór Marianna, Drahota, Kútvölgyi, Koncz Gábor, Voigt Ági, Fülöp Zsigmond, Sulyok Mária, jelzettek, vegyes méretben
14312.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF