1972 Bodvaji vashámor, melyből Gábor Áron 1848-ban az első két hatfontos ágyút öntötte, hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó, apró sérülésekkel, 24x17,5 cm
cca 1900 Szeged, a Tiszán úszóházak (strand), a parton öltözőfülkék, a túlparton pedig egy épületen (a gyárkéménytől jobbra) a Pick neve olvasható ki nagyítóval, 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
1939 Zürich, Schweizerischen Landesausstellung (Svájci Országos Kiállítás), kiállítási tér épületekkel és szobrokkal, sajtófotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, 18x13 cm
1940 A cseszneki vár alatt ökrökkel szántó földműves, Dadi Miklós II. díjat nyert alkotása, fotó, hátoldalon albumba ragasztás nyomával, feliratozva, 23×17 cm
cca 1890 Zágráb, Jelačić bán tér, piac, üzletek és táblák, színes fotokróm nyomat, 21,5x16 cm / cca 1890 Zagreb, Ban Jelačić Square, market, shops and signs, photocrom print, 21.5x16 cm
cca 1890 Fiume, kikötő hajókkal, gőzmozdonnyal, színes fotokróm nyomat, 21,5x15,5 cm / cca 1890 Fiume (Rijeka), harbour with ships, locomotive, photocrom print, 21.5x15.5 cm