https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 482
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2800604
13988
463
0
2800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2678716
13989
463
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039672
13990
463
0
3800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1960-1970 Kádár János (1912-1989) vadászaton, fotó kartonon, foltos, 17x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3119656
13991
463
0
3200
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Sándor (1935-), 2 db mű: Amerigo Tot portrék, 1984, Kecskemét. Fotó, későbbi előhívás és fotó után készült modern nyomat, jelzés nélkül, 30x20 és 28x20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3015354
13992
463
0
6000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Rolling Stones tagjai (Mick Jagger, Keith Richards stb.) és Vaclav Havel, 1990. Sokszorosított fotó. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm. 3115360
13993
463
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Sopron szab. kir. város, 18 db sokszorosított fotó látnivalókkal, utcarészletekkel, kiadói foltos karton tokban, néhány fotó foltos és sérült, 9x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3087548
13994
463
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860-1880 Marienbad (Mariánské Lázně), 3 db keményhátú fotó, H. Ehrlich am Kreuzberg, Marienbad, 10,5x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3087544
13995
463
0
10000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1860-1880 Marienbad (Mariánské Lázně), 3 db keményhátú fotó, H. Ehrlich am Kreuzberg, Marienbad, 10,5x6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040244
13996
463
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Felsőmalom (Rimaszombat?), hátoldalon feliratozott fotó, sarkain kis hibák, 12,5×9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040210
13997
463
0
5000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
1905 Zsip, református templom, fotó, hátoldalon feliratozva, 8×11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3040253
13998
463
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1910 Rima folyó, fotó, 12×8,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3121096
13999
463
0
4000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1905-1910 Eperjesi (Felvidék) régi vízmű fotója, kartonon, fotó hátoldalán felirattal, jó állapotban, 10×6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse