Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

Carl Cleynmann: Gott mein Alles, meine Freude, mein Trost (...). Bécs, 1821, Wallishausser 3. javított és bővített kiadás. Német nyelven. Aranyozott, korabeli bőrkötésben, foltos metszet címképpel hiányos réz kapoccsal, aranyozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, foltos lapokkal, hátsó szennylapon magyar nevű személy német ny. soraival.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert