Tétel

Rufpreis:

2 600 HUF

Beschreibung:

Thirring Gusztáv dr.: Felső Dunántúl. 11 db térkép melléklettel. Budapest, 1933, A Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv - és Térkép kiadó. Későbbi egészvászon kötésben, körbevágva, sérült gerinccel, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel, márványozott lapélekkel, lapok alján ázásnyomokkal, két kép (illusztráció) kivágva, néhány kevés lapon ceruzás jelölésekkel,

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert