19141.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Örvös János (szerk.:) Bükk útikalauz. Szigetköz. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötésben, térképmelléklettel, kissé kopott borítóval és gerinccel, volt könyvtári példány.