Dr. Jakucs László: Aggtelek és környéke. (Az Észak-Borsodi Karsztvidék) Útikalauza. Bp., 1961. Sport. Második átdolgozott és bővített kiadás. Számos ábrával, fotóval, kihajtható térképpel és térképmellékletekkel. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.