Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 28

19688.

Rufpreis:
2 800 HUF

19689.

Rufpreis:
2 800 HUF

19690.

Rufpreis:
2 400 HUF

Heinz Neukirchen: Seemacht im Spiegel der Geschichte  Gondrom, 1984. Kiadói kartonált papírkötésben, apró sérüléssel 448p.
19691.

Rufpreis:
2 000 HUF

19692.

Rufpreis:
4 000 HUF

19693.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db Tolnai-kiadású II. világháborús füzet: Julier Ferenc: Tűzben az ellenség ellen.; Nyiry László: Világháború 1940-ben.; Hadigépek ezrei Anglia ellen. Bp., [1940-1941], Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
19694.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Kriegsgefangene 1914/18. Auf Grund der Kriegsaften bearbeitet beim Oberkommando der Wehrmacht. Reichseigentum. Berlin, 1939, Reichsdruckerei-ny., 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, fakó borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19695.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Kiadványok. Bp., 2003, Paktum. Kiadói papírkötés.
19696.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db haditechnikai témájú füzet. Közte 3 db kötet a haditechnika fiataloknak sorozatból. Bp., 1975-1980., Zrínyi. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítókkal.
19697.

Rufpreis:
1 600 HUF

19698.

Rufpreis:
1 400 HUF

Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19699.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF