Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

Beschreibung:

Haggadah. A peszách ünnepi elbeszélés. Ford. és magyarázta: Dr. Singer Leó. Bp., é.n. (cca 1920), Schlesinger Jos. (Neuwald Illés-ny.). Második javított kiadás Egészoldalas és duplaoldalas színes illusztrációkkal. Magyar és héber nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, egyik lap alsó sarkában szöveget nem érintő sérüléssel, helyenként foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert