Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Kossuth a magyar igazságért. Válogatta és magyarázattal ellátta: Bodor György. A szövegrajzok és a borítólap Fáy Dezső munkája. Nemzeti Könyvtár VI. évf. 122-123. szám. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval. + Kossuth Emlékalbum. Kossuth Lajos halála, temetése és mauzoleumának felavatása. Szerk.: Dr. Kovács Dénes. A "Budapest" ajándéka előfizetőinek. Bp., 1910,"Budapest", 1 t.+231 p. + 4 t. Fekete-fehér képekkel, fotókkal, valamint három színes műmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott, foltos borítóval, egy tábla szakadt, egy hiányzik.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert