20080.
Beendet 463. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Kollmanné lemhényi Dávid Andrea: Élelmezési-háztartási ismeretek és gyakorlatok tankönyve. Bp., 1946, szerzői kiadás (Globus-ny.), 551+(1) p. Kilencedik javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval és fűzéssel.