Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 331

Hajdú-Bihar temetőművészete. Főszerk.: Szőllősi Gyula. Debrecen, 1980., Hajdú-Bihar m. Tanács Műemléki Albizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20031.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ludmila Kybalová: Keleti szőnyegek. Bp., 1976., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20032.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egyházi épületek és műtárgyak gondozása. Szerk.: Cserháti József et al. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4500 példányban.
20033.

Rufpreis:
1 800 HUF

Judith Miller: Régiségek közelebbről. Bp., 2000., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
20034.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Francois Pernot: Az arany. Ford.: Burján Mónika. Szeged, 2007, Lazi Könyvkiadó. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20035.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés,
20036.

Rufpreis:
1 600 HUF

20037.

Rufpreis:
1 600 HUF

20038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rappai Zsuzsa szerk.: Finta. Bp., 1997, Mundus, kiadói kartonált papírkötés.
20039.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kornis György: György Kornis. (DEDIKÁLT). Szelényi László fotóival. Wien, é.n., magánkiadás. Gazdag képanyaggal, Kornis György munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Kornis György (1927-2011) festőművész által DEDIKÁLT példány.
20040.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Magyar Tudományos Akadémia képzőművészeti kincsei. (DEDIKÁLT). Szerk.: Papp Gábor György, András Edit. Bp., 2004, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Vizi E. Szilveszter (1936- ) orvos, farmakológus, a Magyar Tudományos Akadémia és a Szent István Tudományos Akadémia tagja, korábban az MTA elnöke (2002-2008) által DEDIKÁLT példány (egy további, azonosítandó aláírással).
20041.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. A művészettörténet forrásai. Bp., 1971, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Vál., szerk., a jegyzeteket és a bibliográfiát összeáll.: Tímár Árpád. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel.
20042.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF