Tétel

Katalognummer:

11731.
Beendet 462. Fernauktion
Gläser

Rufpreis:

3 200 HUF

Beschreibung:

M.F. Cristal de Paris párizsi kristály 5 darabos pezsgőspohár szett. Címkével jelzett, csiszolással jelzett, aranyozott, talpazata anyagában színezett, hibátlan, m: 18,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras