Flohmarkt

Zahl der Lose: 413

Olasz 12 személyes ezüstözött evőeszköz készlet, Arg 800 jelzéssel, kopással, teljes, díszdobozban.
12605.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

Emlék Kékestetőről, szarvas fejek márvány talapzaton, kopott, 10x7 cm
12606.

Rufpreis:
4 000 HUF

Globul Geografic Politic, 1980, földgömb, fa talapzaton, kopott, m: 18 cm
12607.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 darab retro Gloria habverő, kopott
12608.

Rufpreis:
1 600 HUF

Egyiptomi papírkép, keretezve, 32x26 cm
12609.

Rufpreis:
1 800 HUF

5 darabos koktélos, bár ital keverő készlet, acél, gyári dobozában. m: 19cm
12610.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
10

Kínai gong. Faragott fa, bronz, jó állapotban, m: 37 cm
12611.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Csikós. Bronzírozott alumínium plakett, kopással, 26,5x7,5 cm
12612.

Rufpreis:
2 000 HUF

Utolsó vacsora. Fém dombormű 8x13 cm, sérült fa keretben 18x23 cm
12613.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bőr táska, kopott. 25x27cm
12614.

Bőr táska, kopott. 25x27cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Horoszkópos réz tükör, fa kerettel d: 20 cm
12615.

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágáruslány. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 24x15 cm
12616.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF