Flohmarkt Zahl der Lose: 413
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3067017
12605
462
Flea Market
Olasz 12 személyes ezüstözött evőeszköz készlet, Arg 800 jelzéssel, kopással, teljes, díszdobozban. 3013612
12606
462
Flea Market
Emlék Kékestetőről, szarvas fejek márvány talapzaton, kopott, 10x7 cm
3013606
12607
462
Flea Market
Globul Geografic Politic, 1980, földgömb, fa talapzaton, kopott, m: 18 cm 3065581
12608
462
Flea Market
3 darab retro Gloria habverő, kopott
3065584
12609
462
Flea Market
Egyiptomi papírkép, keretezve, 32x26 cm
2498974
12610
462
100
Flea Market
5 darabos koktélos, bár ital keverő készlet, acél, gyári dobozában. m: 19cm 3063592
12611
462
Flea Market
Kínai gong. Faragott fa, bronz, jó állapotban, m: 37 cm 3063606
12612
462
Flea Market
Csikós. Bronzírozott alumínium plakett, kopással, 26,5x7,5 cm
3063853
12613
462
Flea Market
Utolsó vacsora. Fém dombormű 8x13 cm, sérült fa keretben 18x23 cm
2528072
12614
462
Flea Market
Bőr táska, kopott. 25x27cm
3047470
12615
462
Flea Market
Horoszkópos réz tükör, fa kerettel d: 20 cm 3049200
12616
462
Flea Market
Virágáruslány. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben 24x15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF