10719.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Jelzés nélkül: Kutyát sétáltató hölgy találkozása lovaskatonával (1880?). Olaj, fa, jelzés nélkül, balra lent datált. Dekoratív, sérült fakeretben. 12x24 cm