10727.
Beendet 462. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Jelzés nélkül, 1900 körül: Kikötő vitorlásokkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán MNG bírálati címkével, üvegezett fakeretben, 17,5×29 cm